Ubytování

Moderní ubytování v chatkách, karavanu nebo ve stanu.

Ubytování v chatkách

Náš kemp Vám nabízí ubytování ve zcela nových chatkách, které jsou vybaveny vlastním sociální zařízením (WC, sprcha, umyvadlo - osušky a ručníky nejsou součástí koupelny), kuchyňským koutem s chladničkou a nádobím, komfortními lůžky s lůžkovinami a ložním prádlem a šatní skříní. Větší chatky pro 4 nebo 5 osob (páté lůžko je vysouvací ze čtvrtého lůžka) mají velký zastřešený balkón s výhledem na Žermanickou přehradu a menší chatky pro 3 osoby mají terasu s výhledem na areál kempu.

Rezervace ubytování


Od léta 2020 je pro Vás připraveno 10 chatek pro 4 osoby, 4 chatky pro 5 osob (páté lůžko je vysouvací ze čtvrtého lůžka) a 6 chatek pro 3 osoby, celkově tedy 78 lůžek.

V případě, že nebude možné poskytovat ubytování ve Vámi zvoleném termínu z důvodu restrikcí ze strany Vlády ČR (či Ministerstva zdravotnictví ČR, Moravskoslezského kraje nebo KHS) spojené s pandemií koronaviru, bude Vám záloha vrácena v plné výši a to bez uplatnění storno poplatku.

Ubytování v karavanu či obytném autě

Uvnitř oploceného areálu kempu Vám nabízíme 23 míst pro Váš karavan či obytné auto, které jsou vybaveny elektrickými a vodovodními přípojkami pro karavany a objektem s výlevkou pro chemické WC. Samozřejmostí je možnost využívání sociálního zařízení a kuchyňky v hlavní budově.

Stanování

Pro stanování je pro Vás připravena velká louka u pláže s možností využívání sociálního zařízení a kuchyňky nacházející se v hlavní budově uvnitř areálu kempu.